AUTOTRADE Jihlava – vaše recenze a zkušenosti (09/2019)


Jednalo se o Fabii, 1.4 MPI, 44 kW. Rok výroby 2002. Při koupi najeto 135 393 km. Dle slov autobazaru přede mnou pouze jediný majitel z Německa. Cena po dohodě 65 000 Kč. Auto bylo zahřáté a znovu nastartované, přičemž jsem na chybu čidla chladící kapaliny při studeném startu (nezahřáté chladící kapalině) nebyl upozorněn.

Druhý den po příjezdu domů z autobazaru jsem si všiml olejových skvrn na zemi. Předpokládal jsem, že se bude jednat o špatně těsnící vanu nebo těsnění pod hlavou, tudíž jsem problém neřešil s tím, že auto nechám opravit. Bohužel při následné opravě, která proběhla později z důvodu nezbytně nutného využití auta byl zjištěn mj. prasklý blok motoru v místě, kde jej není možné svařit. Problém jsem řešil s autobazarem, který od všeho dával ruce pryč. Vzhledem ke vzdálenosti cca 120 km od místa bydliště jsem nechal auto opravit na moje náklady a s autobazarem jsem již dál nejednal.

Petr Nekola

***

Vážení čtenáři,

recenze a publikované zkušenosti s autobazary nevyjadřují postoj redakce, jsou osobním, někdy možná subjektivním hodnocením čtenáře, mohou se různit vůz od vozu, prodejce od prodejce.

Přesto jsou cennou zkušeností a za všechny vaše předložené zkušenosti děkujeme.

Redakce Našeautobazary.cz