AutoKlapka – vaše recenze a zkušenosti (09/2020)

Zakoupila jsem VW Passat B5, rok výroby 2005, najeto 217.000 km. Po krátkém provozu jsme zjistili nefunkční turbo, elektroniku, po výměně žárovek žádná změna, někdy svítilo něco a někdy ne, tak je to popsáno i v technické kontrole.

Rozhodli jsme se odstoupit už třetí den po koupi od kupní smlouvy. Majitel se ani do bazaru nedostavil, pouze mi telefonicky arogantně oznámil, že buď podepíšu reklamaci, nebo vypadnu s autem tak, jak je. Posléze byla reklamace zamítnuta a já vše předala právníkovi. Pan Klapka dělal mrtvého brouka.

Sehnala a zaplatila jsem si soudního znalce z oboru, ale pan Klapka nás nepustil k mému majetku. Nezbylo mi nic jiného než vrak odvézt, neboť hrozilo z jeho strany napočítání parkovného.

Mezitím jsem si přečetla recenze na tento autobazar a dokonce sehnala další čtyři podobné poškozené, ale nikdo nechtěl jít do soudního sporu. Všichni jsme naletěli podvodníkovi, toť má zkušenost.

Hana Dlabková

***

Vážení čtenáři,

recenze a publikované zkušenosti s autobazary nevyjadřují postoj redakce, jsou osobním, někdy možná subjektivním hodnocením čtenáře, mohou se různit vůz od vozu, prodejce od prodejce.

Přesto jsou cennou zkušeností a za všechny vaše předložené zkušenosti děkujeme.

Redakce Našeautobazary.cz