AAA Auto Praha (Dolní Chabry) – vaše recenze a zkušenosti (07/2022)

Dne 2.5.2022 jsem si zakoupil u společnosti AAA Auto Praha vozidlo Škoda Citigo SPZ 5AR9110. Vozidlo bylo prezentováno jako v perfektním technickém stavu jak prodejcem, tak informací na nálepce na čelním skle. Vozidlo jsem používal po celou dobu.

Dne 12.5.2022 jsem obdržel poštou dokumenty k přihlášení vozidla. K mému zděšení jsem našel protokol o technické prohlídce z 29.4.2022, kde byly zjištěné 2 lehké, 4 vážné a 1 nebezpečná závada. Pochopitelně vozidlo bylo k provozu nezpůsobilé.

Hned jsem volal na AAA Auto, vozidlo jsem vrátil a požadoval jsem vysvětlení, jak se mohlo stát, že mi bylo prodáno vozidlo, které bylo pro provoz nebezpečné. Dle sdělení manažera společnosti se to prý může stát. Žádná omluva.

Napsal jsem dopis generální ředitelce společnosti, reakcí byl telefonát od zástupce společnosti, že děkují za poznatky a pokusí se najít vhodné vozidlo. To se nestalo. Jsem rád, že se během používání vozidla nic nepřihodilo, protože jsem nepřepravoval jenom sebe, ale i 7letého syna. Taky jsem naštěstí nebyl kontrolován Policí ČR, protože by bylo vozilo určitě odstaveno. Mimochodem vozilo je stále v nabídce společnosti za 160 000 Kč.

Článek byl redakčně upraven.

***

Vážení čtenáři,

recenze a publikované zkušenosti s autobazary nevyjadřují postoj redakce, jsou osobním, někdy možná subjektivním hodnocením čtenáře, mohou se různit vůz od vozu, prodejce od prodejce.

Přesto jsou cennou zkušeností a za všechny vaše předložené zkušenosti děkujeme.

Redakce Našeautobazary.cz